Fronty MDF Lakierowane

Fronty wykonane są z płyty MDF (tafla) 19mm i pokryte lakierem RAL. Każdy front ma wylakierowaną jedną powierzchnie oraz wszystkie kanty. Lewa strona frontu jest w kolorze białym (laminat). Możliwość wylakierowania lewej strony w macie lub na wysoki połysk. Standardowo fronty wykończone są frezem krawędziowym R2 (możliwość zamówienia frontów z uchwytem frezowanym typu UF).

Fronty MDF Lakierowane

Fronty Drewniane DREWPOL

Modele klasyczne

Tradycja drewnianych kuchni sięga początku XVIII wieku, kiedy wymyślono jeden z najbardziej przydatnych mebli – kredens kuchenny. Pierwsze kredensy wykonywano z orzecha, mahoniu i drewna dębowego. Pomimo upływu czasu, rozwoju techniki i estetycznych nowinek, klasyczne formy wciąż cieszą się uznaniem, stały się synonimem trwałości i prestiżu. Drewpol połączył tradycję form klasycznych
z nowoczesnymi udogodnieniami funkcjonalnymi i ergonomicznymi. Obowiązujące zasady projektowania wygodnej przestrzeni kuchennej nie wykluczają bowiem nawiązywania do sprawdzonych kształtów i kolorystyki, zwłaszcza bieli frontów, którą ceniono już w epoce wiktoriańskiej.

Fronty DREWPOL Klasyczne
Zobacz więcej modeli klasycznych na stronie producenta

Modele nowoczesne

Drewpol w swojej kolekcji nowoczesnych kuchni proponuje powierzchnie matowe o wyraźnym usłojeniu poziomym i ciepłym wybarwieniu. Jest to obecnie najbardziej pożądany wzór, najsilniej eksponowany na tegorocznych, europejskich targach. Równie modne elementy wzornicze przypominają wyraziste fazowanie luster. Uzyskiwane są jednak przy zastosowaniu całkiem innych materiałów, np. drewna. W najnowszej kolekcji firmy Drewpol również i ten trend został wykorzystany w modnej kontrastowej kolorystyce.

Fronty DREWPOL Nowoczesne
Zobacz więcej modeli nowoczesnych na stronie producenta

Fronty z płyty melaminowanej

Fronty z płyt melaminowanych posiadają minimalistyczny i nowoczesny design - dzięki temu cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami po więcej informacji o tym produkcie.

Zobacz również inne działy

Przepraszamy - dział w przebudowie

Aktualnie trwają prace nad wybranym przez Państwa działem
- pełna funkcjonalność strony już wkrótce - zapraszamy!