O nas - HomeDesign

Nasza firma powstała w 1995 roku. Od początku swojej działalności skupiamy się na tym, aby nasi Klienci posiadali nowoczesne i wygodne rozwiązania w domu i w pracy.

Z pasją projektujemy i aranżujemy wnętrza dla naszych Klientów indywidualnych, firm, oraz obiektów użyteczności publicznej. Produkujemy meble na wymiar i zajmujemy się ich montażem. Oferujemy wysokiej jakości stolarkę okienną PCV, drewnianą i aluminiową, wiodących marek: VEKA, SALAMANDER, ALUPLAST, SCHUCO, rozwiązania systemowe drzwi zewnętrznych polskiej firmy Delta oraz obszerną ofertę drzwi wewnętrznych POLSKONE, CLASSEN, INVADO i wiele innych. Znajdziecie Państwo u Nas także kompleksowe rozwiązania dla bram garażowych oraz rolety zewnętrzne i wewnętrzne.

Możemy poszczycić się naszymi realizacjami w miejscach takich jak: Biblioteka Śląska, Kopalnia Piasku Szczakowa, Poczta Polska . Część naszych dokonań możecie Państwo obejrzeć w zakładce GALERIA REALIZACJI.

Kiedy pomyślicie Państwo o zmianie wizerunku swojego domu lub staniecie przed zadaniem urządzenia nowych wnętrz, wystarczy kontakt z naszymi projektantami. Pomogą przebrnąć Państwu przez każdy etap projektu aż po jego realizację. Nasza kadra to także wykształceni i doświadczeni stolarze, z rąk których wychodzą prawdziwe dzieła sztuki.

MEBLE KUCHENNE, SZAFY PRZESUWNE, GARDEROBY, MEBLE ŁAZIENKOWE I DO POKOJÓW DZIECIĘCYCH, ŚCIANKI TAPICEROWANE, ELEMENTY OZDOBNE ŚCIAN, MEBLE BIUROWE, APTECZNE, HOTELOWE to nasza bogata, wciąż rozwijająca się oferta.

Produkujemy stylowe i nowoczesne rozwiązania, dopasowane do potrzeb i życia naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy tworzyć dla Państwa. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

Do zobaczenia!

Przepraszamy - dział w przebudowie

Aktualnie trwają prace nad wybranym przez Państwa działem
- pełna funkcjonalność strony już wkrótce - zapraszamy!